گری

1 کالا

  • کولر گازی گری 24000

    تماس بگیرید
    گری از تولید کنندگان بزرگ کولر گازی و اسپلیت در جهان است که مدلهای مختلفی از کولر گازی را تولید و روانه بازار کرده و کولر گازی گری 24000 نیز یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات این شرکت چینی می باشد. کولر گازی گری با نوع کارکرد سرمایشی و گرمایشی و در ظرفیت 24000 btu طراحی شده و قادر است حداکثر تا 80 متر را پوشش داده و…

کولر گازی گری یکی از سازنده های کولر گازی است. این کولر در اصل محصول کشور آمریکا بوده ولی به دلیل هزینه نیروی انسانی کم اغلب محصولات در چین مونتاژ می شود. یکی از بهترین برندهای کولر گازی موجود در بازار می باشد.

این برند معتبر دارای مدلهای متنوعی می باشد که بستگی به نیاز استفاده کنندگان طراحی و تولید شده است. در بعضی از مناطق آب و هوایی یکسری از محصولات کولر گازی ممکن است به سود مصرف کننده نباشد.

از اینرو این تنوع محصولات به داد مصرف کنندگان رسیده است. و این امکان را به آنها می دهد که بسته به نیاز خودشان از انواع محصولاتش استفاده کنند.

یکی دیگر از حسن استفاده از این برند معتبر این است که طول عمر بالای این محصولات از هزینه های سالانه مصرف کنندگانش بکاهد. که این خود یک حسن بسیار عالی محسوب می شود.

کولر گازی گری با طراحی بسیار زیبای خود چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. و خرید را برای کسانی که سلیقه بسیار دیر پسندی دارند آسان می کند.

ظرافت در طراحی کولر گازی گری ستودنی است. مصرف بسیار پایین آن باعث می شود که مصرف کنندگانش خیال آسوده تری برای استفاده از آن داشته باشند.

سرمای بسیار ایده آل کولر گازی گری یکی دیگر از مولفه های انتخاب این کولر گازی می باشد. به این صورت که مصرف کنندگان در گرمای شدید تابستان در بیشتر مناطق ایران سرمای بیشتر و رفاه خانواده را ترجیح می دهند.

قیمت کولر گازی بیشتر برای اشخاص کم درآمدتر جامعه مد نظر است.